vodovodní filtry
28. 5. 2019
Kategorie: Životní styl

Vodovodní filtry – zvyšte kvalitu kohoutkové vody

Ve většině českých domácností se na denní bázi k pití i k vaření používá kohoutková voda. Ta ale často nechutná tak dobře, jak bychom si představovali, a tak v případě, že si chceme připravit kvalitní čaj či kávu, dáváme raději přednost vodě balené. I z kohoutkové vody ale můžeme získat vyšší kvalitu. Nežádoucích látek v kohoutkové vodě se snadno zbavíme. Postačí zakoupit vodovodní filtry. 

Dříve naše babičky vodu převařovaly. I tímto způsobem ji zbavily nežádoucích organismů. Zbytky léků a různých chemikálií však vodu pouhým převařením nezbavíme. Naštěstí je dnes možné vybrat si ze široké škály vodovodních filtrů a filtračních konvic, s jejichž pomocí získáte vodu, která bude vhodná i pro přípravu dobré kávy či výtečného čaje.

Vodovodní filtry

Velmi oblíbeným řešením jsou moderní vodovodní filtry, o kterých prakticky ani nemusíte vědět. Typicky se totiž instalují pod kuchyňskou linku, kde nijak nepřekáží a nejsou vidět. Navíc, filtrační vložky stačí vyměnit až za několik měsíců či let.

Filtrační konvice

Hledáte-li nízkonákladovou možnost filtrace, doporučujeme zvolit kvalitní filtrační konvici. V konvici je umístěn vyměnitelný filtr, většinou s granulátem z aktivního uhlí, který na sebe naváže škodliviny nacházející se ve vodě. Pomocí filtrační konvice se tedy zbavíte nežádoucích látek, jakými jsou například chlor, organické nečistoty, nebo minerály, které způsobují tvrdost vody a různé usazeniny.

Přístroje pro zdraví

Uvažujete nad pořízením vodovodního filtru nebo filtrační konvice. Pak doporučujeme internetový obchod Přístroje pro zdraví, kde kromě vodovodních filtrů a filtračních konvic najdete také širokou škálu dalších produktů, které podpoří váš zdravý životní styl a pomohou vám k přípravě zdravých pokrmů či nápojů.

®

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *